Przetargi

„Remont w obiekcie zabytkowym Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku w ramach projektu pn. Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis - uruchomienie Centrum Dawnego Szklarstwa w Kłodzku”

Gmina Miejska Kłodzko pl. Bolesława Chrobrego 1 w Kłodzku ogłasza przetarg nieograniczony na realizację zadania pn„Remont w obiekcie zabytkowym Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku w ramach projektu pn. Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis - uruchomienie Centrum Dawnego Szklarstwa w Kłodzku”.

Informacje szczegółowe o Przetargu

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe "Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na roboty remontowe w obiekcie zabytkowym Muzeum Ziemi Kłodzkiej".

Przetarg - pytania i odpowiedzi. Wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy

Pytanie nr 1:

Zwracamy się do Państwa z zapytaniem odnośnie SIWZ na wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy.

W poszczególnych segmentach jest mowa tylko o oprawach nie ma natomiast określonego ich rodzaju (moc, tradycyjne, LED, gwint). Czy dostawca ma określić sam rodzaj opraw?

 

Pytanie nr 2:

Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej - Przetarg na:

"Wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy"

"Kłodzko: Wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w gabloty i systemy wystawiennicze"

Uprzejmie informujemy, iż przetarg nr: 494410-2012 został unieważniony. Szczegóły w załączniku: uniewaznienie-przetargu.

Zapytanie ofertowe nr 1/2011

Zapytanie ofertowe nr 1/2011 dotyczące zamówienia pn." Wykonanie instalacji sygnalizacji pożaru w budynku nowym Muzeum Ziemi Kłodzkiej - ETAP II"

Więcej informacji na stronie BIP 

Ogłoszenie o VI przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu pracowni technicznych Muzeum

Ogłoszenie o VI przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu pracowni technicznych Muzeum. Ogłoszenie o VI przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu pracowni technicznych Muzeum.

więcej 

Subskrybuje zawartość