Przetarg - pytania i odpowiedzi. Wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy

Pytanie nr 1:

Zwracamy się do Państwa z zapytaniem odnośnie SIWZ na wyposażenie sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy.

W poszczególnych segmentach jest mowa tylko o oprawach nie ma natomiast określonego ich rodzaju (moc, tradycyjne, LED, gwint). Czy dostawca ma określić sam rodzaj opraw?

Pytanie nr 2:

Jesteśmy zainteresowanie wzięciem udziału w przetargu dotyczącym „Wyposażenia sal wystaw czasowych Muzeum Ziemi Kłodzkiej w profesjonalny system oświetleniowy”.

W skład modułów A, B, C oraz D wchodzą również oprawy. Prosimy o podanie wymagań jakie mają spełniać oprawy.

Odpowiedź dot. pytania nr 1 i 2:

Wymagania dotyczące opraw wchodzących w skład modułów systemu oświetleniowego:

1)     lampy wyładowcze (metalohalogeny),

2)     70 W,

3)     źródła światła równoważne jakościowo z firmą Philips lub Osram

4)  naświetlacz z konektorem do montażu na szynoprzewodzie,

5)     stateczniki elektroniczne,

6)     obudowa z odlewu aluminiowego i tworzywa sztucznego,

7)     odbłyśnik aluminiowy fasetonowy lub odbłyśnik zintegrowany,

8)     z różnym kątem rozsyłu światła,

9)  oprawy, linki, szyny  - kolor biały

Dodatkowe wymagania dotyczące opraw oświetleniowych w załączniku: