Warsztaty dekorowania ceramiki tradycyjną dla Bolesławca techniką stempelkową

28.05.2022 11:30
Zapraszamy dużych i małych, dzieci i dorosłych, na warsztaty dekorowania ceramiki tradycyjną dla Bolesławca techniką stempelkową, które przeprowadzą pracownicy Muzeum Ceramiki w Bolesławcu - 28 maja 2022 od godz. 11.30 do godz. 16.00.
Uczestnicy warsztatów po krótkim indywidualnym instruktażu spróbują stworzyć kompozycje na papierowych formach, a następnie przeniosą je na biskwitowe formy talerzyków i kubków.

Wstęp wolny!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska, pn. „Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis - uruchomienie Centrum Dawnego Szklarstwa w Kłodzku” oraz z Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska, nr projektu CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001837

Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis
– uruchomienie Centrum Dawnego Szklarstwa w Kłodzku