« Tydzień, 5 lipiec 2021 »

Serdecznie zapraszamy juniorów i seniorów na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów pt. „Zielnik kłodzki”

8.06.2021 r. (wtorek) o godz. 16.00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Warsztaty pogłębiające wiedzę na temat kłodzkich ogrodów klasztornych, zielarstwa i propagujące tak ważne w dzisiejszych czasach zdrowe odżywianie.

06.07.2021 10:00

Wypuścimy was z torbami, czyli folk dla wszystkich
Kilka słów o kłodzkim stroju ludowym z przełomu X1X i XX w. połączone ze zdobieniem papierowych toreb motywami inspirowanymi haftami ludowymi.