« Tydzień, 28 lipiec 2014 »

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

29.07.2014 10:00

29 lipca 2014 r., o godz. 10:00, odbędą się kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci pt. "Twój zegar".
Tym razem przybyli goście zapoznają się z historiami zegarów zgromadzonych na wystawie "Oczy czasu",  będą mogli także popisać się swoją fantazją i kreatywnością podczas warsztatów zdobienia tarcz zegarowych.

Zapraszamy!