Nowy Q-BIS-M, czyli pikselandia

22.01.2016 17:00
wystawa Q-BIS-M Jerzego Olka

Wystawa „Nowy q-bis-m, czyli pikselandia” to kolejna ekspozycja realizowana przez prof. Jerzego Olka.

Tym razem artysta zaprosił do uczestnictwa w prezentacji pracowników Michała Jakubowiczai Jacka Joostberensa oraz studentów – absolwentów Wydziału Grafiki SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu.

Wykonane w wielu technikach (fotografia, grafika warsztatowa, grafika cyfrowa, fotomontaż, collage, malarstwo) prace przedstawiają inny sposób widzenia, spostrzegania rzeczywistości.

Wernisażowi towarzyszyć będzie prelekcja prof. Jerzego Olka pt. „W świecie atomów, fraktali i pikseli”, prezentacja filmu o Picassie oraz akcja rysunkowa Agnieszki Okoniewskiej.

Wystawa to ekspozycja wykonana w wielu technikach (fotografia, grafika warsztatowa, grafika cyfrowa, fotomontaż, collage, malarstwo, obiekty). Prace przedstawiają inny sposób spostrzegania rzeczywistości.
Niewątpliwie zwiedzających czeka wizualna przygoda.