Uruchomienie Centrum Dawnego Szklarstwa

Telewizja Kłodzka o Uruchomieniu Centrum Dawnego Szklarstwa i wystawie "Kruche Piękno"

60 lat muzeum Ziemi Kłodzkiej

Dziękujemy Telewizji Kłodzkiej!

Pierwsze jubileuszowe spotkanie

Rok 2023 to dla Muzeum Ziemi Kłodzkiej rok świętowania jubileuszu 60 lat działalności wystawienniczej, wydawniczej oraz popularyzującej kulturę i historię ziemi kłodzkiej.

Nocne Zwiedzanie Kłodzka z Dreszczykiem

Zapraszamy na relację filmową Telewizji Sudeckiej.

Telewizja Kłodzka o Nocnym Zwiedzaniu Miasta z Dreszczykiem

Relacja Telewizji Kłodzkiej z Nocnego Zwiedzania Miasta z Dreszczykiem, które odbyło się 6 sierpnia 2021 r., pod hasłem „Pustelnik z Mariańskiej Górki”.
Dziękujemy!

Telewizja Kłodzka o ponownym otwarciu muzeum po remoncie

PODRÓŻE W CZASIE - warsztaty łączace pokolenia

21.07.2021 12:00
Tajemnice kłodzkiego skryptorium.jpg

Warsztaty kaligrafii, które rozpoczniemy 21.07.2021 r. o godz. 12.00 mają przybliżyć juniorom i seniorom historię kłodzkiego skryptorium, rodzaje dawnego pisma oraz sposoby ozdabiania rękopisów. Warsztaty „Tajemnice kłodzkiego skryptorium część I” odbędą się w lipcu i sierpniu 2021 r. i przewidziane są na 8 godzin. Kolejne zajęcia odbedą się 4.08. 2021 r. oraz 18 sierpnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!