ZIEMIA KŁODZKA CZEKA NA MAŁYCH GOŚCI 2014

Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku z przyjemnośćią włącza się w akcję „ZIEMIA KŁODZKA CZEKA NA MAŁYCH GOŚCI” / edycja 2014 /. Liczymy na odwiedziny naszej placówki oraz Państwa głosy.

PORTAL INTERNETOWY - ZIEMIA KŁODZKA po raz kolejny ogłasza akcję „ZIEMIA KŁODZKA CZEKA NA MAŁYCH GOŚCI’’. Celem akcji jest promocja miejsc i wydarzeń, na które liczyć mogą nasi mali goście w towarzystwie swoich rodziców czy opiekunów.

Chcemy uzyskać odpowiedzi na pytania:

- jak region przyjmuje nasze pociechy ?

- gdzie znajdziemy miejsca i obiekty wyjątkowo przychylne dla takich gości ?

- które hotele, pensjonaty, agroturystyki szczególnie nastawione są na naszych małych gości ?

- co szczególnego im oferują, czym chcą nas zaskoczyć ?

Chcemy również przedstawiać imprezy kulturalne, sportowe itp. organizowane z myślą o tej grupie gości. Zebranymi informacjami i opiniami podzielimy się z naszymi czytelnikami, zachęcając ich jednocześnie do odwiedzenia Ziemi Kłodzkiej. Najlepsi z najlepszych otrzymają nasz portalowy certyfikat.

O włączenie się do akcji prosimy miejscowe media, gospodarzy turystycznych miast i gmin oraz samych gestorów kłodzkiej bazy turystycznej. W ubiegłym roku szczególnie wspierał nas m.in. Lądek Zdrój, Duszniki Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, miasto i gmina Kłodzko, Muzeum Ziemi Kłodzkiej czy Muzeum Papiernictwa. Liczymy na podobny odzew.

Najciekawsze miejsca i imprezy postaramy się odwiedzić w towarzystwie naszego „redakcyjnego” przedszkolaka. W planie relacje z takich pobytów. Mamy już pierwsze zaproszenia m.in. do kopalni złota czy kopalni węgla. Czekamy więc na kolejne Państwa zgłoszenia i zaproszenia.

Prosimy naszych czytelników o wskazywanie takich miejsc i wydarzeń. Wśród autorów najciekawszych wypowiedzi i wrażeń z takich właśnie pobytów rozlosujemy m.in. weekendowy pobyt w jednej z najlepszych kłodzkich agroturystyk. Na wypowiedzi czekamy do 15 września br. nasz mailowy adres: biuro@ziemiaklodzka.pl

Niebawem opublikujemy listę instytucji i osób wspierających naszą akcję. Więcej informacji znajdziemy na www.ziemiaklodzka.pl

JANUSZ PUSZCZEWICZ

 

PATRONAT HONOROWY:

- Pan Krzysztof Baldy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego

 

PATRONAT MEDIALNY:

- „GAZETA PROWINCJONALNA ZIEMI KŁODZKIEJ - Brama”

- TELEWIZJA KŁODZKA

 

FUNDATORZY NAGRÓD:

- AGROTURYSTYKA „U KASI” w Roszycach k/Kłodzka www.agroturystykaukasi.eu

- SKLEP INTERNETOWY UBRANEK dla DZIECI „UBUBU” www.ububu.pl

- PORTAL INTERNETOWY - ZIEMIA KŁODZKA www.ziemiaklodzka.pl