Finisaż wystawy pt. „Dolny Śląsk pełen historii”.

22.03.2013 18:00
plakat_wystawa_TWolak_0.jpg

Na finisażu odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego pt."Daisy, Wspomnienie minionego świata". Gośćmi spotkania będą twórcy filmu i Tomasz Wolak autor prezentowanych fotografii.

Ekspozycja jest autorskim zbiorem fotosów, kadrów i impresji fotograficznych uchwyconych na pięciu planach filmowych. Zdecydowana większość prezentowanych obrazów powstała przy największej produkcji pt. „Daisy. Wspomnienie minionego świata”. Autor poza rzemieślniczą pracą fotosisty podejmuje próbę odnalezienia w postaciach pozafilmowego wymiaru, skupia jak w soczewce kilkumiesięczne działania ekipy filmowej TVP Wrocław i Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu podczas realizacji cyklu dokumentalno-fabularyzowanego pt. „Dolny Śląsk Pełen Historii”, który realizowany był we Wrocławiu, Kłodzku, Wałbrzychu, Bystrzycy Kłodzkiej, Lądku Zdroju, Trzebieszowicach oraz w innych inspirujących plenerach, a także miejscach które nieuchronnie dyktował scenariusz dokumentu.

Serdecznie zapraszamy!