Ferie w Muzeum Ziemi Kłodzkiej

25.02.2014 10:00
27.02.2014 12:00
ferie w muzeum.JPG

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia, które specjalnie przygotowaliśmy na czas ferii zimowych. Tym razem mali uczestnicy zimowych spotkań w muzeum będą mieli okazję zostać prawdziwym, średniowiecznym skrybą oraz udać się w wędrówkę w czasie po dziejach dawnego Kłodzka z Kłodzkim Bractwem Rycerskim. Kolejne zajęcia feryjne odbędą się 25.02. i 27.02. o godz. 10.00. Tym razem wspólnie zaprojektujemy i zbudujemy własną chatkę sudecką. Kto wie, może uda nam się zaplanować całą górską wioskę? Na kolejnym spotkaniu poznamy historię śląskich zegarów oraz spróbujemy stworzyć magnesy na lodówkę z wizerunkiem ulubionego „czasomierza”. A wszystko to w scenerii przepięknie odnowionej wystawy.

Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp: 4 zł od osoby.

Zapraszamy również do muzeum grupy zorganizowane, których ferie trwają w innych terminach. Prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem 74 867 35 70, wew. 23