« Tydzień, 7 sierpień 2023 »

5 lipca 2023 r., godz. 10.00

Pozdrowienia z wakacji – warsztaty tworzenia pocztówek stylizowanych na tzw. grussy. Uczestnicy zajęć poznają historię kartek pocztowych, obejrzą prezentację multimedialną "Ziemia kłodzka na dawnej karcie pocztowej" i samodzielnie przygotują pocztówki.

08.08.2023 17:00

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu 12 miesięcy - 12 wydarzeń

Jubileusz 60 lat Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

8 sierpnia 2023 (wtorek), godz. 17:00

Fenomen karty pocztowej

O muzealnej kolekcji dawnych kart pocztowych - prelekcja Krystyny Oniszczuk-Awiżeń