Ferie w Muzeum Ziemi Kłodzkiej

31.01.2013 10:00
31.01.2013 12:00
Ferie w Muzeum

Kłodzki fotograf jest bardzo rozkojarzony. Trzeba mu pomóc w uporządkowaniu atelier fotograficznego, w których leżą sterty starych zdjęć. Co odkryjemy? Czy będziemy musieli odbyć podróż w czasie? Na zabawę-przygodę zapraszamy wszystkich małych fotografów.

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia, które będą odbywać się w czasie tegorocznych ferii. Zajęcia w formie zabaw prowadzone będą przez muzealnych edukatorów i zaproszonych gości w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy. W zajęciach mogą brać udział indywidualni uczestnicy i zorganizowane grupy. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie grup w Dziale Naukowo- Oświatowym pod numerem 74  867 35 70 w. 23. Wstęp na zajęcia 4 zł.