Kłodzkie szkło artystyczne.jpg

Zapraszamy serdecznie 9 lipca 2022 r., na wielkie, kulturalne wydarzenie - Oživlý Josefov. Tego dnia warowne miasto ożyje. Mogą Państwo spodziewać się postaci w strojach z epoki, wojska, jarmarku rzemieślniczego, piwa Joseph i innych smakołyków, teatru lalek i rekonstrukcji bitwy. Odbędą się także nasze Warsztaty malowania na szkle oraz Warsztaty i pokaz grawerowania na szkle na które zapraszamy do Muzeum Miejskiego w Josefowie od godz. 10:00 do 14:00 oraz otwarcie wystawy pt. "Kłodzkie Szkło Artystyczne 2. połowy XX wieku ze zbiorów Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku". Wystawa będzie prezentowana do końca sierpnia 2022 r.