Kiedy dyrektor muzeum jest artystą.

13.04.2023 17:00

Kiedy dyrektor muzeum jest artystą.

Całkiem przyjemna gawęda Krystyny Toczyńskiej-Rudysz o Wacławie Brejterze i Witoldzie Turkiewiczu, czyli kolejne spotkanie z cyklu 12 miesięcy - 12 wydarzeń - jubileusz 60 lat Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

Zapraszamy 13 kwietnia 2023, o 17:00!

Wstęp wolny!

Koordynacja i prowadzenie: Joanna Stoklasek-Michalak

Rok 2023 to dla Muzeum Ziemi Kłodzkiej rok świętowania jubileuszu 60 lat działalności wystawienniczej, wydawniczej oraz popularyzującej kulturę i historię ziemi kłodzkiej.
Z tej okazji zapraszamy Państwa - wszystkich miłośników regionu i sympatyków naszej instytucji - na JUBILEUSZ MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ, czyli całoroczny cykl spotkań i imprez, podczas których przypomnimy Państwu wybrane przedsięwzięcia, szczególnie istotne lub popularne w bogatym i wieloletnim dorobku Muzeum.
Zaprezentowane inicjatywy wzbogacimy o nowe tematy i perspektywy, bo przecież Muzeum wciąż pełni swoją społeczną misję, w której Państwa udział jest zaszczytnym dopełnieniem.
Zapraszamy Państwa w różne wtorki miesiąca - konkretną datę będziemy podawać na bieżąco na stronie i profilu fb - www.facebook.com/MuzeumZiemiKlodzkiej