Zabytki Kłodzka w linorycie

17.07.2015 17:00
DSCF5130.JPG

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac utalentowanych członków Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i ich przyjaciół pt. "Zabytki Kłodzka w linorycie" - 17 lipca 2015 r. o godz. 17.00.

Ekspozycja jest zwieńczeniem warsztatów linorytu odbywających się w dniach od 22 do 26 czerwca 2015 r. w naszym Muzeum.

Powiatowe Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych istnieje od 2005 r. Jego działalność statutowa opiera się na integracji społecznej, wzajemnej pomocy oraz wspieraniu się w różnych, trudnych sytuacjach życiowych. Działa na rzecz drugiego człowieka. Prowadzi szeroko pojetą współpracę z samorządami Kłodzczyzny, by dbać o dobro swoich członków.

Prowadzenie warsztatów:
Malwina Karp - artystka, absolwentka malarstwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych
Klaudia Rokita