Spotkanie z Mariuszem Grudniem

18.02.2019 10:00
Mariusz Grudzień

Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku zaprasza na wykład i spotkanie z Mariuszem Grudniem - 18 lutego 2019 r., o godz. 10.00

Mariusz Grudzień - Urodził się w 1977 r., zastępca naczelnika Grupy Wałbrzysko-Kłodzkiej GOPR,członek Klubu Alpinistycznego Grupy Beskidzkiej GOPR, instruktor ratownictwa górskiego, ratownik medyczny. Wspinał się m.in. w Karakorum, Kaukazie i Pamirze. Grotołaz, przewodnik górski.

Uczestnik wyprawy unifikacyjnej PZA Polski Himalaizm Zimowy na Broad Peak Middle w 2014 roku. Za udział w akcji ratowniczej na wysokości 7300 m n.p.m. otrzymał Dyplom Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Organizator: Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku