03-12-2022
03.12.2022 11:00
PTTK Oddział Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku, Sudecki Klub Przewodnicki, Oddziałowa Komisja Krajoznawcza, Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku, zapraszają na wykład prof. dr hab. Marka Lorenca pt. „Kamień w architekturze i sztuce” -
3 grudnia 2022 r., godz. 11:00.
wstęp: 15,- zł.
zgłoszenia: www.klodzko.pttk.pl
ilość miejsc ograniczona
09-12-2022
09.12.2022 12:00

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Sybir – utrwalone w kadrze, zapamiętane w obrazach oraz prelekcję dotyczącą działalności Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń UP w Krakowie oraz polskich cmentarzy w Afryce Wschodniej i Południowej 1942-1952 9 grudnia 2022 r., o godz. 12.00. Nie zabraknie także omówienia wystawy.

24-12-2022
24.12.2022 12:12

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a w Nowym 2023 Roku wielu budujących myśli, wspaniałych wydarzeń i energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów!

25-12-2022

26-12-2022