« Tydzień, 7 wrzesień 2020 »

warsztaty łączące pokolenia

Międzypokoleniowe zajęcia kierujemy do dziadków i wnuków. Celem jest wspólne, aktywne odkrywanie historii, sztuki i tradycji ziemi kłodzkiej. Różnorodne warsztaty będą odbywały się od września 2020 r. do czerwca 2021 r. w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

12.09.2020 15:00
Moja droga do domu
Tegoroczna edycja Europejskich Dni Dziedzictwa w Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbędzie się online. 12 września 2020 r., o godz. 15.00 zapraszamy na naszą stronę facebookową do wysłuchania relacji ludzi, których po latach wojennej zawieruchy, przesiedlono na ziemię kłodzką, gdzie znaleźli swój dom.