« Tydzień, 10 wrzesień 2018 »

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

14.09.2018 17:00

Zapraszamy na otwarcie wystawy organizowanej w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa – 14 września godz. 17.00. pt. Skarby numizmatyczne w zbiorach Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Wydarzeniu towarzyszy: wykład pt. Kolekcja monet i banknotów polskich w zbiorach Ossolineum we Wrocławiu, który wygłosi: Elżbieta Baran – starszy kustosz Gabinetu Numizmatyczno-Sfragistycznego Zakładu Narodowego im. Ossolińskich.