10-06-2018

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

11-06-2018

12-06-2018

13-06-2018

14-06-2018

15-06-2018

15.06.2018 17:00

Koncert promujący młodych muzyków przygotowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Kłodzku.

16-06-2018

10-07-2018

10.07.2018 10:00

WAKACJE W MUZEUM

W każdy wtorek lipca i sierpnia w godz. 10.00 - 12.00  będą odbywały się zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci. Letnie spotkania w muzeum wraz z warsztatami plastycznymi poruszać będą m.in. tematykę  podróżniczą, kolekcjonerską, przyrodniczą i  architektoniczną.

03.07.2018,godz. 10.00

Pozdrowienia z podróży – warsztaty tworzenia pocztówek