« Tydzień, 19 grudzień 2016 »

Co to jest podłaźniczka? Skąd pochodzi i kto rozpropagował zwyczaj ubierania choinki? Jakie są tradycyjne ozdoby choinkowe i jaka jest ich symbolika? Jaka jest geneza szopki bożonarodzeniowej? Jak rozwijała się sztuka szopkarska na przestrzeni wieków? Jakie są tradycje szopkarskie na ziemi kłodzkiej? Na te i inne pytania odpowiedzą nasze zajęcia.

12.12.2016 10:00
Koniec: 22.12.2016 14:00

24.12.2016 15:00
Składamy serdeczne życzenia pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Dziękując za Państwa przychylność życzymy wszelkiego dobra i pokoju w Nowym 2017 Roku!
Dyrektor i Pracownicy Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku

Składamy serdeczne życzenia pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Dyrektor i Pracownicy Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku