« Tydzień, 3 październik 2016 »

Serdecznie zapraszamy na wystawę Kapliczki i krzyże przydrożne w fotografii Tomasza Gmerka odbywającą się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Dolnym Śląsku "Gdzie Duch spotyka się z przestrzenią":

05.10.2016 16:30

Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Kłodzku zapraszają na uroczysty koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki - 5 października 2016 r. (środa)               o godzinie 16.30.

Wystąpią:

07.10.2016 12:15

W ramach XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki zapraszamy na spotkanie z Antonim Stryjewskim, kustoszem Muzeum Mineralogicznego Uniwersytetu Wrocławskiego, poświęcone kamieniom szlachetnym.

08.10.2016 09:00

Warsztaty w ramach projektu pt. "W drodze do tożsamości" organizowane przez Spichlerz Kultury.

Ilość miejsc ograniczona.