« Tydzień, 5 wrzesień 2016 »
06.09.2016 09:00

Zapraszamy serdecznie na wystawę Kapliczki i krzyże przydrożne w fotografii Tomasza Gmerka odbywającą się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Dolnym Śląsku "Gdzie Duch spotyka się z przestrzenią":
Ekspozycja czynna od 6 września

06.09.2016 10:00

Serdecznie zapraszamy na wystawę Kapliczki i krzyże przydrożne w fotografii Tomasza Gmerka odbywającą się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Dolnym Śląsku "Gdzie Duch spotyka się z przestrzenią":

10.09.2016 17:00

Zapraszamy na imprezy w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Dolnym Śląsku "Gdzie Duch spotyka się z przestrzenią":