« 16-06-2015 »
wt

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

16.06.2015 12:00

Zapraszamy serdecznie na wystawę lalek przygotowanych przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

16.06.2015 12:00

Zapraszamy serdecznie na ciekawe wydarzenie, a mianowicie: wernisaż wystawy marionetek, przedstawienie oraz warsztaty - wszystko to przygotowane przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

o godz. 12.00 – odbędzie się OTWARCIE WYSTAWY LALEK wraz z PRZEDSTAWIENIEM - Lalka teatralna - wg Marty Ruda-Skolmowskiej i Ewy Tarczewskiej - Teatr Tub Bystrzyca

o godz. 16.00 – WARSZTATY LALKARSKIE (tworzenie lalek teatralnych)