14-06-2015

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

03.06.2015 10:00
Koniec: 14.06.2015 17:00

Zapraszamy na fragment wystawy malarstwa Malwiny Karp
pt. W drodze...

15-06-2015

15.06.2015 09:00

Spotkanie Klubu Inicjatyw Młodzieży wraz z okolicznościowym koncertem.

16-06-2015

16.06.2015 12:00

Zapraszamy serdecznie na ciekawe wydarzenie, a mianowicie: wernisaż wystawy marionetek, przedstawienie oraz warsztaty - wszystko to przygotowane przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

o godz. 12.00 – odbędzie się OTWARCIE WYSTAWY LALEK wraz z PRZEDSTAWIENIEM - Lalka teatralna - wg Marty Ruda-Skolmowskiej i Ewy Tarczewskiej - Teatr Tub Bystrzyca

o godz. 16.00 – WARSZTATY LALKARSKIE (tworzenie lalek teatralnych)

16.06.2015 12:00

Zapraszamy serdecznie na wystawę lalek przygotowanych przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

17-06-2015

18-06-2015

19-06-2015

19.06.2015 17:00
Koniec: 19.06.2015 20:00

Ośrodek Edukacji Historycznej i Konserwatorskiej, Akademia Przygody, Muzeum Ziemi Kłodzkiej zapraszają w ramach cyklu spotkań Fortyfikacje Kłodzka - historia, ochrona, zagospodarowanie

20-06-2015

21-06-2015

22-06-2015

23-06-2015

24-06-2015

24.06.2015 16:00

Zapraszamy na koncert podsumowujący sezon edukacyjno-koncertowy klasy śpiewu pod kierunkiem Agaty Bilińskiej.

25-06-2015

26-06-2015