« Tydzień, 25 maj 2015 »

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

30.05.2015 09:00

Zapraszamy na mprezę plenerową w ramach Dni Kłodzka na ulicach miasta wokół kłodzkiego muzeum.

Regulamin >> http://muzeum.klodzko.pl/regulamin-targow-staroci

Koniec: 30.05.2015 15:00

Zapraszamy na imprezę plenerową w ramach Dni Kłodzka na dziedzińcu kłodzkiego muzeum.

08.03.2015 17:00
Koniec: 31.05.2015 16:00