17-03-2015

Zapraszamy serdecznie na wystawę Małgorzaty Dyrdy-Kujawskiej oraz Urszuli Wilk pt. Biel i Czerń, Czerń i Biel.

18-03-2015

19-03-2015

20-03-2015

20.03.2015 13:00

Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń oraz Muzeum Ziemi Kłodzkiej zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Tomasza Gmerka i Lubomíra Imlaufa pt. HRABSTWO KŁODZKIE NA FOTOGRAFII, które odbędzie się 20 marca 2015 r., o godz. 13.00

W programie:
- wykład Małgorzaty Bednarek „Hrabstwo kłodzkie - warstwy kultury ziemi kłodzkiej.”
- prezentacja albumu „HRABSTWO KŁODZKIE”

20.03.2015 13:00

Zapraszamy na wystawę fotografii Tomasza Gmerka i Lubomíra Imlaufa pt. HRABSTWO KŁODZKIE NA FOTOGRAFII.

21-03-2015

22-03-2015

23-03-2015

24-03-2015

25-03-2015

26-03-2015

27-03-2015

28-03-2015

29-03-2015

30-03-2015

31-03-2015

31.03.2015 17:00

W ramach podsumowania projektu „Wspólny czas” - 31 marca 2015 r. o godz. 17.00, zapraszamy na promocję katalogu pt. „Zegary w zbiorach Muzeum Ziemi Kłodzkiej”, oraz prelekcję Joanny Stoklasek-Michalak pt. „Czas i jego sekrety”.

01-04-2015

02-04-2015