« Tydzień, 28 listopad 2011 »

Wystawa fotografii przygotowana została przez Sekcję Prasy i Kultury  Konsulatu Generalnego USA w Krakowie. Jest  ona związana z jubileuszem 50-lecia NASA i 40-leciem pierwszego lądowania człowieka na Księżycu.

30.11.2011 18:00

Serdecznie zapraszamy na spędzenie w nietypowy sposób wieczoru andrzejkowego w Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Tym razem pragniemy zaprezentować prace Dariusza Sobocińskiego, artysty, który od 2006 roku mieszka w Kłodzku. Będzie to przekrój  jego malarstwa, które obrazuje drogę twórczości artysty, gdzie pejzaż, światło i kolor mają szczególne znaczenie. Malarz uchwycił na swych płótnach esencję tego co widzialne i tego co odczuwalne. Stąd w jego dziełach bliskich abstrakcji intuicyjnie można rozpoznać  poszczególne elementy krajobrazu, m.in.

03.12.2011 17:30

Koncert Miejskiego Chóru Mieszanego LUTNIA