« Tydzień, 7 listopad 2011 »

Wystawa fotografii przygotowana została przez Sekcję Prasy i Kultury  Konsulatu Generalnego USA w Krakowie. Jest  ona związana z jubileuszem 50-lecia NASA i 40-leciem pierwszego lądowania człowieka na Księżycu.

10.11.2011 17:00

Patriotyczny koncert Kłodzkiego Chóru Kameralnego CONCERTO GLACENSIS.

W programie:

utwory kompozytorów polskich, polskie pieśni patriotyczne, ludowe i sentymentalne.

Wykonawcy:

Uczniowie i Nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Kłodzku, Kłodzki Chór Concerto Glacensis i Soliści