Decoupage - wystawa powarsztatowa

20.07.2012 18:00
DSCN9614.JPG

Wernisaż wystawy prac Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. W tym roku uczestnicy warsztatów, które przeprowadzono w Muzeum Ziemi Kłodzkiej w czerwcu br. pokażą swoje dzieła wykonane w technice decoupage.

Istniejące od 2005 r.  Powiatowe Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych liczy  obecnie 142 członków. Jego działalność statutowa opiera się na integracji społecznej, wzajemnej pomocy oraz wspieraniu się w różnych, trudnych sytuacjach życiowych. Stowarzyszenie organizuje warsztaty, prelekcje, wycieczki, spotkania integracyjne, koncerty, zabawy i działa na rzecz drugiego człowieka. Prowadzi szeroko pojętą współpracę z samorządami Kłodzczyzny, by dbać o dobro swych członków. Od czterech lat współpracuje również z Muzeum Ziemi Kłodzkiej.  Wynikiem tego współdziałania są coroczne wystawy  prezentowane  w muzeum.