XXII Festiwal Muzyczny GITARIADA

26.04.2019 11:00
28.04.2019 16:00
Gitariada

W ramach XXII edycji Festiwalu Muzycznego GITARIADA,  w dniach 26 – 28 kwietnia odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Gitarowy.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych I st., uczniów szkół muzycznych II st. oraz dla absolwentów szkół muzycznych I st., uczniów i absolwentów ognisk muzycznych, autodydaktów i wszystkich korzystających z nauki gry na gitarze klasycznej prywatnie, w domach kultury, osiedlowych klubach, studiach gitarowych itd.

Prezentacje konkursowe oceni powołane przez Organizatora jury w składzie:
prof. oświaty MAREK ZIELIŃSKI – przewodniczący
dr hab. MAREK PASIECZNY
dr HENRYK KASPERCZAK
dr BARTŁOMIEJ MARUSIK
mgr KRZYSZTOF MEISINGER

Przesłuchania konkursowe odbędą się w sali koncertowej Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Koordynator konkursu: Witold Kozakowski

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są wyłącznie poprzez przesłanie pocztą internetową wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia, oświadczenia (dot. wizerunku i danych osobowych) wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego na adres gitariada@o2.pl Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 29 marca 2019 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie i festowalu na  https://www.facebook.com/K%C5%82odzki-Festiwal-Muzyczny-Gitariada-384853158314542/?tn-str=k*F