Wernisaż wystawy powarsztatowej

20.07.2018 16:00
20180530_104043_0.jpg

Zapraszamy na wernisaż wystawy powarsztatowej prac członków Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz recital Stefana Wajsowicza.

Powiatowe Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych istnieje od 2005 r. Jego działalność statutowa opiera się na integracji społecznej, wzajemnej pomocy oraz wspieraniu się w różnych, trudnych sytuacjach życiowych. Działa na rzecz drugiego człowieka. Prowadzi szeroko pojetą współpracę z samorządami Kłodzczyzny, by dbać o dobro swoich członków.

Na wystawie zostaną pokazane maski inspirowane kłodzkim detalem architektonicznym wykonane na majowych warsztatach w muzeum.

Prowadzenie: Malwina Karp - artystka, absolwentka malarstwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych