Wernisaż wystawy grafiki warsztatowej Artura Golińskiego

24.02.2012 18:00
a.golinski.JPG

Artur Goliński

Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu . Dyplom z Grafiki Warsztatowej w pracowni prof. Jacka Szewczyka i prof. Przemysława Tyszkiewicza oraz Rysunku Zawodowego w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (2005). Stypendysta Ministra Kultury   i Sztuki. Adiunkt w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, gdzie prowadzi Pracownię Graficzną, nauczyciel przedmiotu Zajęcia Artystyczne w Zespole Gimnazjalno-Licealnym w Dusznikach-Zdroju oraz instruktor zajęć plastycznych w Miejskim Ośrodku Kultury             i Sportu w Dusznikach-Zdroju.

Moje prace powstają w taki sam sposób jak pamiętnik - są spontanicznym, intuicyjnym zapisem własnych wrażeń, uczuć      i myśli. Powstają z naturalnej potrzeby ekspresji oraz komunikowania się z innymi ludźmi. Ich publiczna prezentacja to zaproszenie do wspólnego przeżywania.

Artur Goliński