Pojedztam.pl o naszym Muzeum

Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku, fot. Pojedź tam

Pojedź tam to witryna internetowa prowadzona przez Martynę i Paulinę, Pierwsza zakochana w książkach, zorganizowana, uporządkowana, zmotywowana do pracy, odpowiedzialna za odnajdywanie atrakcji, zawsze chętna do pomocy, na blogu najchętniej pisze na tematy związane z literaturą oraz podróżami, prowadzi własną działalność gospodarczą. Druga uwielbia nowinki technologiczne, coraz bardziej lubi tworzyć krótkie filmiki oraz edytować zdjęcia, nieco chaotyczna, ale zawsze wywiązuje się ze zobowiązań, na blogu najchętniej pisze na tematy związane z biznesem, podróżami oraz harcerstwem, również prowadzi własną działalność.
Dziewczyny ukończyły studia magisterskie z filologii rosyjskiej, teraz odkrywają uroki podróży w coraz to nowe zakątki Polski. Podczas jednej ze swych wypraw zawitały do nas. Zapraszamy do zapoznania się z relacją Blogerek Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku. Bardzo ciekawa atrakcja, a także Co warto zobaczyć w Kłodzku w jeden dzień? Gdzie smacznie zjeść?