Koncert "Przed GITARIADĄ".

05.04.2023 16:00
Przed GITARIADĄ
W dniu 5 kwietnia 2023 roku o godz. 16.00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbędzie się koncert "Przed GITARIADĄ".
Wystąpią uczniowie z obu szkół muzycznych powiatu kłodzkiego, z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kłodzku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej, z klasy gitary Agnieszki Kozakowskiej i klasy gitary Witolda Kozakowskiego. Gościnnie zaprezentują się także uczniowie z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. w Wałbrzychu z klasy gitary Witolda Kozakowskiego. Usłyszymy uczniów przygotowujących się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym, który odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia br. w Kłodzku w ramach Kłodzkiego Festiwalu Muzycznego GITARIADA. W programie koncertu w Muzeum wystąpią soliści, zespoły gitarowe oraz zespoły kameralne z udziałem gitary.
Zapraszamy!