30-11-2020

30.11.2020 18:00
Koniec: 30.11.2020 18:30

W wieczór andrzejkowy serdecznie zapraszamy na spotkanie
pt. "Kolory Gruzji".
Wolontariuszka Nutsa Poliakova z Gruzji z Europejskiego Forum Młodzieży opowie nam o swoim kraju, zaprezentuje zdjęcia oraz film. Będzie również czas na rozmowy.

"Hello everyone, I am Nutsa 26 years old from Georgia. Currently, I’m participating in the EVS volunteering project in Poland at Europejskie Forum Mlodziezy . I decided to do my EVS in Poland because of my special love towards this country and people.

01-12-2020

02-12-2020