« Tydzień, 5 październik 2020 »

warsztaty łączące pokolenia

Międzypokoleniowe zajęcia kierujemy do dziadków i wnuków. Celem jest wspólne, aktywne odkrywanie historii, sztuki i tradycji ziemi kłodzkiej. Różnorodne warsztaty będą odbywały się od września 2020 r. do czerwca 2021 r. w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

10.10.2020 17:00

Serdecznie zapraszamy na Finisaż wystawy Włodzimierza Stelmaszczyka SFUMATO w hotelu "Impresja" przy ul. Zielonej 19 w Dusznikach Zdroju - 10 października o godz, 17.00

W 2011 roku prezentowaliśmy w naszym muzeum wystawę prac artrysty pt."Karty z podróży". Tegoroczną wystawę przygotowaną przez Fundację Dom Źródeł objęliśmy patronatem.