« Tydzień, 13 kwiecień 2020 »

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do dnia 21 kwietnia 2020 r., wszystkie wydarzenia w Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku zostają odwołane. W tym okresie kłodzkie muzeum nie będzie czynne również dla zwiedzających.

Z okazji Świąt Wielkanocnych
radosnego, wiosennego nastroju
wszelkiego dobra, zdrowia i pokoju ducha
płynących z nadziei, że wszystko co przemija staje się nowym życiem