11-03-2020
11.03.2020 08:00

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do dnia 21 kwietnia 2020 r., wszystkie wydarzenia w Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku zostają odwołane. W tym okresie kłodzkie muzeum nie będzie czynne również dla zwiedzających.

12-03-2020

13-03-2020

14-03-2020

15-03-2020

16-03-2020

17-03-2020

18-03-2020

19-03-2020

20-03-2020

21-03-2020

21.03.2020 15:00

W celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od dnia 12 do 29 marca 2020 r., wszystkie wydarzenia w Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku zostają odwołane.

W tym okresie kłodzkie muzeum nie będzie czynne również dla zwiedzających.

Za utrudnienia przepraszamy!

Krzysztof Miszkiewicz