« Tydzień, 13 sierpień 2018 »

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

WAKACJE W MUZEUM

W każdy wtorek lipca i sierpnia w godz. 10.00 - 12.00  będą odbywały się zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci. Letnie spotkania w muzeum wraz z warsztatami plastycznymi poruszać będą m.in. tematykę  podróżniczą, kolekcjonerską, przyrodniczą i  architektoniczną.