« Tydzień, 6 sierpień 2018 »

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

WAKACJE W MUZEUM

W każdy wtorek lipca i sierpnia w godz. 10.00 - 12.00  będą odbywały się zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci. Letnie spotkania w muzeum wraz z warsztatami plastycznymi poruszać będą m.in. tematykę  podróżniczą, kolekcjonerską, przyrodniczą i  architektoniczną.

09.08.2018 20:30

Nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem pod hasłem „Oswojone” w ramach XII Dni Twierdzy, już 9 sierpnia 2018 r., o godz. 20.30. Spotykamy się na dziedzińcu Muzeum Ziemi Kłodzkiej.
Po raz kolejny zapraszamy na imprezę plenerową prowadzoną przez muzealników, ich przyjaciół oraz wolontariuszy!

11.08.2018 09:00

Zapraszamy kolekcjonerów oraz miłośników pięknych mebli, obrazów, monet czy bibelotów na kolejne Targi Staroci (11-12 sierpnia 2018 r.), które odbędą się na ulicach Kłodzka w pobliżu muzeum.

11.08.2018 09:00
Koniec: 12.08.2018 17:00