« Tydzień, 9 lipiec 2018 »

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

10.07.2018 10:00

WAKACJE W MUZEUM

W każdy wtorek lipca i sierpnia w godz. 10.00 - 12.00  będą odbywały się zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci. Letnie spotkania w muzeum wraz z warsztatami plastycznymi poruszać będą m.in. tematykę  podróżniczą, kolekcjonerską, przyrodniczą i  architektoniczną.

12.07.2018 21:00

Zapraszamy na Letnie Zderzenie Teatrów "Przestrzeń i Format"
W ramach Inauguracji przedstawienie "Karczma pod Białym Łabędziem" Teatru Animagia (Żytno).

Przedstawienie inspirowane malarstwem niderlandzkim.

Dziedziniec Muzeum Ziemi Kłodzkiej
12 lipca (czwartek) godz. 21.00

Spektakl od lat 15.

13.07.2018 12:00

Zapraszamy na wykład prof. Marka Abramowicza pt. Wiara i Fizyka - 13 lipca2018 r., godz. 12.00 - sala audiowizualna muzeum.

13.07.2018 21:00

Zapraszamy na Letnie Zderzenie Teatrów "Przestrzeń i Format"

PERFORMENS MUZYKI I TAŃCA
z towarzyszeniem mistrzów malarstwa i tancerek grup konkursowych Gdańskiej Szkoły Artystycznej