Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży

przygoda w muzeum.gif

Wraz z Muzeum Okręgowym w Toruniu zapraszamy do udziału w tegorocznej XXXIX edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”.

Projekt  adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat.

Chętnych do uczestniczenia w Projekcie zapraszamy do zapoznania się ze zbiorami naszego Muzeum, a następnie do wykonania jednej lub większej ilości prac z zakresu sztuk wizualnych. Praca powinna być związana tematycznie z wybranym eksponatem, oddawać nastrój i atmosferę towarzyszącą zwiedzaniu ekspozycji. Chcielibyśmy aby każdy uczesnik przedstawił w swojej wizji artystycznej to co wywarło na nim największe wrażenie.

Akceptowane techniki:

• prace na powierzchni płaskiej o formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A1 (prac wykonanych na płaszczyźnie nie należy oprawiać ani podklejać)
    - malarstwo
    - grafika
    - rysunek
    - inne techniki
  • formy przestrzenne o wymiarze nie przekraczającym 50x50 cm.
  • grafika komputerowa - wydruk o formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A1
  • multimedia – płyta CD/DVD (filmy maks. do 3 min, nagrane w formacie MPEG-4)

Prace należy przysyłać do 25 czerwca 2017 roku na adres:

MUZEUM OKRĘGOWE W TORUNIU
DZIAŁ EDUKACJI