« Tydzień, 24 sierpień 2015 »

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

Miło nam poinformować, że w dniach 6 – 31 sierpnia br. w Pijalni Wód Mineralnych w Dusznikach-Zdroju prezentowana jest wystawa „Zaczęło się w Bad Reinerz… Tradycje muzyczne Dusznik-Zdroju”.
Ekspozycja przygotowana przez Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 70. Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego przedstawia historię i bogaty dorobek najstarszego festiwalu muzycznego w Polsce.

Sentymentalna podróż Tadeusza Łukasiewicza do miejsc dzieciństwa zaowocowała wystawami monograficznymi artysty w muzeach Ziemi Kłodzkiej. Wystawa "Hymny światła – Bystrzyca Kłodzka na nowo" od maja do połowy sierpnia br. gościła w Muzeum Filumenistycznym w Bystrzycy Kłodzkiej, a od 14 sierpnia można ją obejrzeć w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

25.08.2015 10:00
Koniec: 25.08.2015 12:00

Zapraszamy na sierpniowe zajęcia wakacyjne!

4.08.2015 10.00 – 12.00
Zdjęcie zrobić każdy może…
Warsztaty fotograficzne, kadrowanie to podstawa.

11. 08.2015 10.00 – 12.00
Otwórz oczy, namaluj detal
Zajęcia plastyczne na kłodzkim rynku.

16.05.2015 19:00
Koniec: 30.08.2015 17:00