« Tydzień, 13 lipiec 2015 »

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

Zapraszamy serdecznie na wystawę lalek przygotowanych przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

16.06.2015 12:00
Koniec: 15.07.2015 17:00

17.07.2015 17:00

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac utalentowanych członków Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i ich przyjaciół pt. "Zabytki Kłodzka w linorycie" - 17 lipca 2015 r. o godz. 17.00.

18.07.2015 17:00

W ramach projektu - Muzeum na kółkach - 18 lipca 2015 r., o godz. 17.00 - zapraszamy na:

Projekcję filmu Leo Leszka Kantora "W poszukiwaniu utraconego krajobrazu"

Otwarcie wystawy "Z narażeniem życia. Polacy ratujący Żydów podczas Zagłady"

Warsztat "Kobiety żydowskie"