« Tydzień, 22 czerwiec 2015 »

Zapraszamy na nową wystawę pt. Martwa natura jak żywa

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

Zapraszamy serdecznie na wystawę lalek przygotowanych przez Teatr Tub z Bystrzycy Kłodzkiej.

24.06.2015 16:00

Zapraszamy na koncert podsumowujący sezon edukacyjno-koncertowy klasy śpiewu pod kierunkiem Agaty Bilińskiej.