« Tydzień, 11 sierpień 2014 »

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

14.08.2014 20:00
Koniec: 14.08.2014 22:00

Impreza plenerowa na ulicach Kłodzka.

Przełom XIX i XX wieku. Rozebrane niedawno mury oraz bramy miejskie – zwłaszcza Czeska i Zielona – uwalniają Kłodzko z ciasnych objęć garnizonowego miasta. Na dotychczasowych przedmieściach powstają nowe osiedla willowe dla bogatszych mieszczan i przedsiębiorców kłodzkich, a w sąsiedztwie istniejących do niedawna murów zakładane są parki i skwery, stanowiące ulubione miejsce Kłodzczan.

16.08.2014 09:00

Impreza plenerowa na ulicach miasta wokół kłodzkiego muzeum.

REGULAMIN TARGÓW STAROCI W KŁODZKU

16.08.2014 09:00
Koniec: 17.08.2014 17:00

Impreza plenerowa na ulicach miasta wokół kłodzkiego muzeum.

REGULAMIN TARGÓW STAROCI W KŁODZKU