18-07-2014

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

18.07.2014 17:00

Wernisaż wystawy powarsztatowej prac członków Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

19-07-2014

20-07-2014

21-07-2014

22-07-2014

23-07-2014

24-07-2014

25-07-2014

26-07-2014

27-07-2014

28-07-2014

29-07-2014

29.07.2014 10:00

29 lipca 2014 r., o godz. 10:00, odbędą się kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci pt. "Twój zegar".
Tym razem przybyli goście zapoznają się z historiami zegarów zgromadzonych na wystawie "Oczy czasu",  będą mogli także popisać się swoją fantazją i kreatywnością podczas warsztatów zdobienia tarcz zegarowych.

Zapraszamy!

30-07-2014

31-07-2014

01-08-2014

02-08-2014

03-08-2014

04-08-2014

05-08-2014

06-08-2014

07-08-2014

08-08-2014

09-08-2014

10-08-2014

11-08-2014

12-08-2014

13-08-2014

14-08-2014

14.08.2014 20:00
Koniec: 14.08.2014 22:00

Impreza plenerowa na ulicach Kłodzka.

Przełom XIX i XX wieku. Rozebrane niedawno mury oraz bramy miejskie – zwłaszcza Czeska i Zielona – uwalniają Kłodzko z ciasnych objęć garnizonowego miasta. Na dotychczasowych przedmieściach powstają nowe osiedla willowe dla bogatszych mieszczan i przedsiębiorców kłodzkich, a w sąsiedztwie istniejących do niedawna murów zakładane są parki i skwery, stanowiące ulubione miejsce Kłodzczan.

15-08-2014

16-08-2014

16.08.2014 09:00

Impreza plenerowa na ulicach miasta wokół kłodzkiego muzeum.

REGULAMIN TARGÓW STAROCI W KŁODZKU

17-08-2014

16.08.2014 09:00
Koniec: 17.08.2014 17:00

Impreza plenerowa na ulicach miasta wokół kłodzkiego muzeum.

REGULAMIN TARGÓW STAROCI W KŁODZKU