Media o nas

Skarby numizmatyczne w zbiorach Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Zapraszamy do obejrzenia relacji Telewizji Kłodzkiej z Europejskich Dni Dziedzictwa odbywających się w naszym Muzeum

Nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem - Oswojone

Zapraszamy na relację filmową Telewizji Kłodzkiej z Nocnego zwiedzania miasta z dreszczykiem

Zwierzyniec osadzony w murach

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją  z wernisażu wystawy Zwierzyniec. Rzeźba i ornamenty zoomorficzne w architekturze Kłodzka - wykonaną przez portal DKL24 - Zwierzyniec osadzony w murach

Nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem

Zapraszamy na telację filmową Telewizji Kłodzkiej dotyczącą tegorocznego Nocnego zwiedzania miasta z dreszczykiem - PER ASPERA AD ASTRA.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy na relację z Międzynarodowej Konferencji Naukowej

Noc Muzeów

Zapraszamy na telację filmową Telewizji Kłodzkiej dotyczącą tegorocznej Nocy Muzeów.

Tkanie krajobrazu. Rozmowa o tożsamości lokalnej Dolnego Śląska.

Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku oraz Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce 20 października 2016 r. zaprosiło na spotkanie z Olgą Tokarczuk oraz Leo Kantorem. Odbył się pokaz filmu dokumentalnego w reżyserii Leo Kantora „W poszukiwaniu utraconego krajobrazu” oraz rozmowa o tożsamości mieszkańców Dolnego Śląska zainspirowana esejem Olgi Tokarczuk „Bezimienny krajobraz”. Zaoraszamy na relację Telewizji Kłodzkiej.