Media o nas

Nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem

Zapraszamy na telację filmową Telewizji Kłodzkiej dotyczącą tegorocznego Nocnego zwiedzania miasta z dreszczykiem - PER ASPERA AD ASTRA.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy na relację z Międzynarodowej Konferencji Naukowej

Noc Muzeów

Zapraszamy na telację filmową Telewizji Kłodzkiej dotyczącą tegorocznej Nocy Muzeów.

Tkanie krajobrazu. Rozmowa o tożsamości lokalnej Dolnego Śląska.

Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku oraz Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce 20 października 2016 r. zaprosiło na spotkanie z Olgą Tokarczuk oraz Leo Kantorem. Odbył się pokaz filmu dokumentalnego w reżyserii Leo Kantora „W poszukiwaniu utraconego krajobrazu” oraz rozmowa o tożsamości mieszkańców Dolnego Śląska zainspirowana esejem Olgi Tokarczuk „Bezimienny krajobraz”. Zaoraszamy na relację Telewizji Kłodzkiej.

Nowe wspólne przedsięwzięcie klasztoru oraz kłodzkiego muzeum

Nowe wspólne przedsięwzięcie klasztoru oraz kłodzkiego muzeum. Trwają prace nad stworzeniem ścieżki edukacyjno – turystycznej w kościele Jezuitów w Kłodzku. Jak podkreśla współautorka i pracownik naszego muzeum Joanna Stoklasek – Michalak, ścieżka ma mieć formę audio, jednak nie będzie to tylko kolejny przewodnik.
Po więcej informacji zapraszamy >>tutaj<<

Noc Muzeów 2014 - CZAS

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznej Nocy Muzeów w Muzeum Ziemi Kłodzkiej przygotowanej przez Telewizję Kłodzką >>> ZOBACZ

Z dziejów Kłodzka